Asics Gel-Pulse 11 LS M 1011A645-001 running shoes

Běžecká obuv Asics Gel-Pulse 11 LS M 1011A645-001 Funkce: Představujeme pánskou silniční obuv ASICS GEL-PULSE ™ 11 LITE-SHOW ™. Model GEL-PULSE ™ 11 LITE-SHOW ™, který nabízí stejné inovativní funkce jako původní design, je také reflexní, takže vášniví běžci mohou bezpečně trénovat ve dne iv noci, déšť nebo slunce.

Popis produktu Asics Gel-Pulse 11 LS M 1011A645-001 running shoes

VýrobceAsics
KategorieShoes
RodMuži
Sportběh
Typ produktunízký
Typ upevněníŠněrovaný
Hornísyntetický materiál
Barvačerná
TechnologieNaváděcí čára, Ortoli
SbírkyGel-Pulse
Účel obuvivýcvik
Typ nohyNeutrální

Běžecká obuv Asics Gel-Pulse 11 LS M 1011A645-001

Funkce:

  • Představujeme pánskou silniční obuv ASICS GEL-PULSE ™ 11 LITE-SHOW ™.
  • Model GEL-PULSE ™ 11 LITE-SHOW ™, který nabízí stejné inovativní funkce jako původní design, je také reflexní, takže vášniví běžci mohou bezpečně trénovat ve dne iv noci, déšť nebo slunce.
  • Je také vybaven technologií GUIDANCE LINE ™, která zvyšuje vaši přirozenou účinnost chůze s každým krokem - nutnost pro běžce na velké vzdálenosti, kteří chtějí jít ještě dále.
  • Komfort je zajištěn přítomností plné mezipodešve AMPLIFOAM ™.
  • Luxusně odpružený komfort je realitou pokaždé, když budete šněrovat botu GEL-PULSE ™ 11 LITE-SHOW ™.
  • Ale co přilnavost při běhu na silnici? Skvělá zpráva je, že podešev je stejně působivá jako mezipodešev - má tvarovanou pryžovou podešev, která zlepšuje přilnavost na všech površích, bez ohledu na to, jak kluzká je.
  • Ale to není všechno. Tyto pánské běžecké boty jsou také vybaveny technologií GEL ™ v zadní části chodidla, která zabraňuje zranění a absorbuje nárazy dříve, než se dostane do vašich kloubů.
  • Prodyšný svršek ze sítě funguje ve spojení se stélkou ORTHOLITE ™ a poskytuje svěží a suché nohy bez ohledu na to, jak daleko jdete.
Naposledy navštívené
adidas ORIGINALSadidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk