Asics Gel-Sonoma 4 G-TX W 1012A191-020 running shoes

Běžecká obuv Asics Gel-Sonoma 4 G-TX W 1012A191-020 Funkce: ASICS GEL-SONOMA 4 G-TX jsou navrženy tak, aby bylo možné dosáhnout nejlepších výsledků v těch nejdrsnějších podmínkách, což jsou dámské boty ideální pro běhání v terénu. Pokud jde o odpružení, tyto boty jsou na špičkové úrovni: GEL v přední části chodidla,

Popis produktu Asics Gel-Sonoma 4 G-TX W 1012A191-020 running shoes

VýrobceAsics
KategorieShoes
RodŽeny
Sportběh
Typ produktunízký
Typ upevněníŠněrovaný
Hornísyntetický materiál
BarvaČerná, Růžová
TechnologieOrtholite
SbírkyGel-Sonoma
Účel obuvichodník
Typ nohyNeutrální

Běžecká obuv Asics Gel-Sonoma 4 G-TX W 1012A191-020

Funkce:

  • ASICS GEL-SONOMA 4 G-TX jsou navrženy tak, aby bylo možné dosáhnout nejlepších výsledků v těch nejdrsnějších podmínkách, což jsou dámské boty ideální pro běhání v terénu.
  • Pokud jde o odpružení, tyto boty jsou na špičkové úrovni: GEL v přední části chodidla, pěna AmpliFoam v mezipodešvi a stélka OrthoLite jsou receptem na pohodlnou, přesto velmi odolnou botu.
  • Na nerovných plochách vám díky vnitřnímu upevnění na patě a bezproblémové podpoře uprostřed nohy poskytují dobrou stabilitu.
  • Když běžíte v obtížných podmínkách, potřebujete silnou botu, která se s ní vyrovná.
  • Nepromokavá membrána GORE-TEX vás chrání před živly a dává botě mimořádnou odolnost.
  • Jsou perfektní v době, kdy ochrana a přilnavost mají velký význam, a vy chcete krokovat pevně na zemi, i když je to velmi zablácené.
  • Tvarovaná pryžová podrážka a vícesměrné tenké jazýčky zlepší kvalitu běhu v jakémkoli terénu. Nakonec budete mít energii na rock.

Naposledy navštívené
adidas ORIGINALSadidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk