Asics Patriot 10 SP JR 1014A039-022 running shoes

Běžecká obuv Asics Patriot 10 W 1014A039-022 Funkce: Mladí sportovci zvládnou jakoukoli překážku díky běžeckým botám ASICS Patriot 10 GS. Je to víc než dětská sportovní obuv, protože dávají nejmladším hráčům stabilitu a podporu v jejich misi lámání vlastních záznamů. Hladký a elegantní design dává těmto botám modern

Popis produktu Asics Patriot 10 SP JR 1014A039-022 running shoes

VýrobceAsics
KategorieShoes
RodDěti
Sportběh
Typ produktunízký
Typ upevněníŠněrovaný
Hornísyntetický materiál
BarvaŠedá / stříbrná
SbírkyVlastenec
Účel obuvivýcvik
Typ nohyNeutrální

Běžecká obuv Asics Patriot 10 W 1014A039-022

Funkce:

  • Mladí sportovci zvládnou jakoukoli překážku díky běžeckým botám ASICS Patriot 10 GS. Je to víc než dětská sportovní obuv, protože dávají nejmladším hráčům stabilitu a podporu v jejich misi lámání vlastních záznamů.
  • Hladký a elegantní design dává těmto botám moderní vzhled, že děti budou závidět svým kolegům, zatímco síťované panely umožňují horkému vzduchu opouštět botu a vytvářet tak prostor pro chladný vzduch.
  • To vytváří zdravější prostředí pro chodidla vašeho dítěte.
  • Pružnost gumové podešve pomáhá dětem rozvíjet jejich styl běhu a technologie AmpliFoam poskytuje lepší flexibilitu a pohodlí a snižuje tlakové rázy.
  • Obuv je zakončena logem ASICS a po stranách tygří pruhy.
Naposledy navštívené
adidas ORIGINALSadidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk