LUNA Běžecký pás ( bez orig, kartónu )

Produkt nemá originál balení, z tohoto důvodu má sníženou cenu. Zboží je nové, nepoškozené. Běžecký pás Spokey LUNA; Moderní design a parametry přizpůsobené vašim domácím potřebám – elektrický...

Popis produktu LUNA Běžecký pás ( bez orig, kartónu )

Vyloučit těžký fitnes z e-shopu produktano

Produkt nemá originál balení, z tohoto důvodu má sníženou cenu. Zboží je nové, nepoškozené.


Běžecký pás Spokey LUNA

Moderní design a parametry přizpůsobené vašim domácím potřebám – elektrický běžecký pás Spokey LUNA je perfektní volbou pro každého, kdo ocení bezpečné cvičení v soukromí svého domova. Běžecký pás je skvělou volbou pro kvalitní cardio trénink a díky jeho elegantnímu designu a klasickým barvám bude Spokey LUNA perfektně zapadat do každého interiéru.

Promyšlený design a pohodlí během cvičení

To, co odlišuje běžecký pás Spokey LUNA od ostatních běžeckých pásu, je jeho nízká hmotnostDíky své velikosti se vejde do každého bytu. A není to ani ledajaké drobátko, jelikož bez problému unese uživatele o maximální hmotnosti 110 kg. Zabudovaná transportní kolečka usnadňují přemísťovaní stroje – díky nim můžete snadno a rychle přemístit běžecký pás na vámi požadované místo. A pokud potřebujete v bytě více místa, protože očekáváte návštěvu, nebo plánujete delší pauzu od cvičení, můžete po odšroubování rukojeti běžecký pás složit a uskladnit kdekoliv ve vodorovné či svislé poloze. Díky možnosti regulování rychlosti, si každý uživatel může zvolit parametry dle svých potřeb.

Regulace rychlosti

Pro dosažení optimálních tréninkových výsledků, je nezbytná možnost regulace rychlosti dle svých potřeb. Na běžeckém páse Luna lze běžet maximální rychlostí 12 km/h a vybírat můžete z 12 přednastavených programů. Díky tomu si vždy můžete trénink přizpůsobit dle Vašich individuálních potřeb. Nespornou výhodou je také konzole s modrým LED podsvícením, která rozhodně upoutá pozornost. Na displeji můžete průběžně kontrolovat parametry tréninku – čas, vzdálenost, rychlost, spálené kalorie.

Efekty cvičení na domácím běžeckém pásu

Běžecké pásy jsou skupinou vybavení, které jsou ideální pro lidi, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici a posílit celé tělo, zejména dolní část svalů. Během tréninku jsou zapojeny zejména lýtkové, stehenní a hýžďové svaly, zapojené jsou ale také svaly ramenní a zádové, které jsou důležité pro správné držení těla. Cvičení na běžeckém pásu se doporučuje lidem, kteří chtějí zůstat v dobré fyzické kondici po celý rok. Správně zvolený trénink nejenže posiluje svaly a formuje postavu, ale také pomáhá udržovat zdraví a dobrou kondici.

Parametry:

výkon motoru: 0,75 - 1,5 HP
maximální rychlost: 12 km/h
regulace sklonu: ne
displej: modře podsvícený
počet programů: 12 + 1 manuální
funkce: rychlost, vzdálenost, čas, kalorie
snímače tepové frekvence: ne
bezpečnostní klíč
vestavěná kolečka pro snadnější manipulaci
skládací: ano, lze skladovat svisle i vodorovně
protiskluzový povrch pásu
rozměry: 149 x 65,5 x 111 cm
rozměr běžící plochy: 120 x 40 cm
maximální hmotnost uživatele: 110 kg
váha netto: 32 kg
váha brutto: 36 kg
záruka: 2 roky

Naposledy navštívené
adidas ORIGINALSadidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk