Nastavitelná činka Bowflex Select Tech 552I N/A

N / A
Odešleme ihned 1 ks skladem na e-shopu
11 641 CZK
5 658 CZK
4 676.03 CZK bez DPH
Při nákupu nad 2000 kč je cena dopravy za zboží ZDARMA
Výrobce: Bowflex
Kód: i476_12099117
EAN:
Nastavitelná činka Bowflex SelectTech 552i je absolutní novinka a jedinečný produkt na trhu. Speciální technologie usnadňuje nastavení zátěže, což šetří čas a prostor. Místo nákupu 15 činek nyní potřebujete pouze jednu, jejíž zátěž lze přizpůsobit vašim aktuálním tréninkovým potřebám. Další výhodou je přístup k bezpl... Zobrazit více

Nastavitelná činka Bowflex Select Tech 552I

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
CZK
Popis a parametry
Popis a parametry

Nastavitelná činka Bowflex SelectTech 552i je absolutní novinka a jedinečný produkt na trhu. Speciální technologie usnadňuje nastavení zátěže, což šetří čas a prostor. Místo nákupu 15 činek nyní potřebujete pouze jednu, jejíž zátěž lze přizpůsobit vašim aktuálním tréninkovým potřebám.

Další výhodou je přístup k bezplatné, speciálně vyhrazené aplikaci, která vám pomůže správně provádět cvičení a provede vás tréninkovými plány, abyste mohli efektivně pracovat na jednotlivých svalových partiích.

ÚSPORA VESMÍRU: SelectTech 552i je primárně spořič prostoru. Díky systému změny zátěže potřebujete místo 15 jen jeden pár činek. To znamená, že můžete vyměnit celý stojan za závaží za ty nejkvalitnější, estetické a kompaktní činky. Odolný materiál, který pokrývá kovové desky, zajišťuje jemné nanášení a tišší trénink.

NASTAVENÍ ZATÍŽENÍ: Hmotnost činky můžete snadno změnit pouze pohybem knoflíku. Díky tomu můžete pomocí jednoho zařízení zvednout 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23 a dokonce 24 kg. Možnost úpravy pomocí malých hodnot vám umožňuje postupně budovat sílu.

PRÉMIOVÁ RUKOJEŤ: Speciálně navržená a vyrobená rukojeť s „protiskluzovou“ funkcí zajišťuje bezpečnost a ještě větší komfort používání.

APLIKACE: Speciálně vyhrazená bezplatná aplikace Bowflex SelectTech® vám umožňuje přístup k cvičebním videím. Naučíte se během tréninku udržovat správné držení těla a budete vykonávat hodnotnou práci na konkrétních svalových partiích. Cvičení s činkami Bowflex SelectTech 552i znamená více než 50 cvičení!TECHNICKÁ DATA:


Vlastnosti: činky kompatibilní s vyhrazenou aplikací Bowflex SelectTech® (aplikace dostupná pro zařízení se systémy Android a iOS)
Změna zátěže: patentovaný systém změny zátěže jediným pohybem ruky
Počet videí s cvičeními: více než 50
Počet konfigurací: 15
Možnosti nastavení náplně: 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23, 24 kg
Rozměry jedné činky: 40 x 20 x 23 cm (D x Š x V)
Hmotnost produktu: 24 kg
POZNÁMKA: Cena platí za jednu činku (1 kus)
Určeno pro domácí použití
Záruka: 2 roky


VAROVÁNÍ! Tento film je ilustrativním materiálem. Vybavení v něm uvedené se může mírně lišit od vybavení nabízeného k prodeji. Podrobná specifikace zařízení je uvedena výše.

Podkategorie
Hula hoop
Kategorie
Příslušenství
Rod
Muži ženy
Sport
Training
Typ produktu
výcvikové vybavení
Naposledy navštívené
adidas ORIGINALSadidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk