OAK Korková masážna loptička, 65 mm

Korkový masážní míček Spokey OAK: - poskytuje úlevu napnutým ramenním a lýtkovým svalům, bolavým chodidlům i jiným částem těla; - vyrobený z korku; - jeho malé rozměry vám umožní si jej vzít kamkoliv...

Popis produktu OAK Korková masážna loptička, 65 mm


Korkový masážní míček Spokey DOUBLE OAK:

- poskytne úlevu napjatým svalům ramen, paží a lýtek, masáž bolavým chodidlům a dalším částem těla
- je to produkt z naší řady EKO – míček je vyroben z přírodního korku, díky čemuž je lehký, odolný a příjemný na dotek
-
vejde se do jakéhokoliv batohu či kabelky, takže jej můžete mít stále po ruce

Máte sedavé zaměstnání? Stěžujete si často na bolest svalů? Postarejte se o své zdraví a vsaďte na masážní míček! S ním pocítíte opravdovou úlevu od napjatých a bolavých chodidel, a svalových bolesti ramen či lýtek. Spokey OAK je malý produkt s velkou sílou: masáž s použitím míčku je založena na bodovém tlaku a masírování v místech, která způsobují bolest. Taková masáž okamžitě uvolňuje svalové napětí a zmírňuje bolest v přetížené části těla.

Úleva pro tělo

Masážní míček Spokey OAK je produkt, který se skvělé hodí jak během rozcvičky, tak i po tréninku. Lze jej použít k urychlení regenerace masírovaných svalů, což může výrazně ovlivnit váš trénink – vaše svaly se uvolní a trénink se pro vás stane potěšením. Díky použitému přírodnímu korku je Spokey OAK nejen pevný, ale především příjemný na dotek. A co víc, nezpůsobuje alergie, neabsorbuje vlhkost a snadno se čistí.

Mějte ho vždy po ruce

Masážní korkový míček Spokey OAK byl vytvořen pro automasáž všech, bez ohledu na věk. Je malý (má průměr 6 cm), díky čemuž ho můžete mít stále s sebou. Vejde se do jakéhokoliv batohu nebo kabelky.

Parametry:
materiál: přírodní korek
rozměry: 6 cm

Informace pro velkoodběratele:
balení: 50 ks/karton
možný prodej po 1 ks

Naposledy navštívené
adidas ORIGINALSadidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk