OMNI Obojručná nakladacia činka Pump set 20 kg

Činka Spokey OMNI 20: - má protiskluzový povrch, který zajišťuje bezpečný úchop během cvičení; - přizpůsobena pro domácí cvičení; - sada obsahuje: 1x osa, 2x zarážka, 6x závaží; Pokud hledáte...

Popis produktu OMNI Obojručná nakladacia činka Pump set 20 kg


Obouruční nakládací činka Spokey OMNI:

- je sada skládající se z: osy (1 ks), spony (2 ks) a závaží 2x 1,25 kg, 2x 2,5 kg, 2x 5 kg
- vyrobena z oceli, která je potažená gumou – zlepšuje komfort tréninku, zajišťuje bezpečný a pohodlný úchop
-
umožňuje přizpůsobit hmotnost zátěže podle individuálních tréninkových cílů nebo aktuální formy
- skvělé se hodí pro domácí trénink – posílíte s ní svaly, zlepšíte fyzickou kondici nebo shodíte přebytečné kilogramy

Činka je jedním z nejpopulárnějších fitness vybavení používaných pro silový trénink. Není divu – při cvičení s činkami můžete zapojit všechny části těla. Pokud chcete posílit svaly ramenního pletence, paží, břicha a zad, můžete provádět cvik – tzv. mrtvý tah, což je zvedání nakládací činky ze země. Pro posílení svalů dolních končetin, jako jsou dvouhlavé a čtyřhlavé svaly stehenní, lýtkové a hýžďové svaly, jsou ideální dřepy s nakládací činkou. Spokey OMNI je kompletní sada, se kterou můžete použít váhu závaží podle svých potřeb a aktuální formy.

Činka stvořena pro domácí trénink

Obouruční nakládací činka Spokey OMNI je sportovní vybavení, které zvýší úroveň a kvalitu vašich domácích tréninku. Díky cvičením se zátěží dosáhnete požadovaných výsledků – posílíte svaly, zlepšíte fyzickou kondici, nebo shodíte přebytečné kilogramy. Velkou výhodou nakládací činky Spokey OMNI je, že můžete libovolně přidávat nebo odebírat kotouče tak, abyste přizpůsobili hmotnost činky vašim tréninkovým cílům a individuálním potřebám. Manipulace se závažím je velmi rychlá, snadná a intuitivní. Koupi obouruční nakládací činky Spokey OMNI, získáte sadu, která se skládá z:

-
ocelové osy potažené gumou,
- 2 bezpečnostních spon,
- 6 závaží (kotoučů): 2x 1,25 kg, 2x 2,5 kg a 2x 5 kg

Stabilní uchycení kotoučů

Osa obouruční nakládací činky Spokey OMNI je vyrobena z oceli a potažena protiskluzovou gumou, která zvyšuje komfort používání a zajišťuje pevný úchop, což zabraňuje vyklouznutí činky z rukou během cvičení. Na osu stačí nasadit kotouče a následně je zablokovat speciálně připravenými sponami. Takto připravena činka je dokonale zajištěna před sklouzáváním závaží a připravena ke cvičení.

Sada Spokey OMNI obsahuje 6 disků se závažím vyrobených z oceli a potažených gumou v různých barvách, což má vliv na jejich životnost a vysokou odolnost proti poškození. Navíc guma na čince OMNI dodatečně chrání povrch, na kterém se cvičí před možnými nežádoucími oděrkami.

Parametry:
materiál: ocel, guma
v sadě:
1x ocelová osa (2,5 kg), 1400 x 30 mm
2x 5 kg kotouč (černé)
2x 2,5 kg kotouč (červené)
2x 1,25 kg kotouč (žluté)
2x bezpečnostní spona
celková hmotnost: 20 kg

Naposledy navštívené
adidas ORIGINALSadidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk