ProForm 225 CSX programmed bicycle

Programované kolo ProForm® 225 CSX je pevné stacionární kolo určené pro domácí použití. Výhodou vybavení je setrvačník o hmotnosti 8 kg, 20 úrovní magnetického odporu, nastavitelné sedlo, ventilátor, ergonomické pedály s bezpečnostními popruhy a široká škála tréninkových programů, které zajišťují pestrý trénink v každé

Popis produktu ProForm 225 CSX programmed bicycle

KategoriePříslušenství
RodMuži ženy
SportTraining
Typ produktuvýcvikové vybavení
Kardiová zařízeníkola

Programované kolo ProForm® 225 CSX je pevné stacionární kolo určené pro domácí použití. Výhodou vybavení je setrvačník o hmotnosti 8 kg, 20 úrovní magnetického odporu, nastavitelné sedlo, ventilátor, ergonomické pedály s bezpečnostními popruhy a široká škála tréninkových programů, které zajišťují pestrý trénink v každé fázi. Zařízení má také port pro připojení hudebních zařízení a poslech vlastní hudby, vestavěný držák tabletu, držák lahve na vodu a rozsáhlé vyrovnávací nožky zajišťující stabilitu zařízení i na nerovném povrchu. Programované kolo ProForm 225 CSX je bezpečné a pohodlné kolo, s jehož pomocí posílíte svaly a zbavíte se tělesného tuku.


Technická data:


Počítač: kulatý LED (wattmetr)
Tréninkové programy: (20) kompatibilní se systémem iFit® (Bluetooth Smart Enabled - možnost připojení tabletů se systémy Android verze 5.0 a vyšší a iOS verze 8.1 nebo novější)
Nastavení odporu: 20 úrovní magnetického odporu. Magnetický odporový systém SMR Silent ™
Sedlo: pohodlné, rozšířené, s horizontálním a vertikálním nastavením
Maximální výška sedla: 111 cm
Minimální výška sedla: 78 cm
Maximální vzdálenost sedlového pedálu: 84 cm
Minimální vzdálenost sedlového pedálu: 51 cm
Hmotnost setrvačníku: 8 kg
Pedály s bezpečnostními popruhy
Měření pulsu pomocí senzorů na držadlech ECG Grip ™
Zvukový konektor, vestavěné reproduktory
Přední panel s přihrádkou pro mobilní zařízení
Doplňkové vybavení: ventilátor CoolAire ™, držák tabletu
Rozměry zařízení: 99 x 53 x 149 cm
Rozměry balení: 92 x 34.5 x 66.5 cm
Hmotnost výrobku: 30 kg
Hmotnost produktu v balení: 34 kg (pozor na zvýšené náklady na doručení)
Maximální hmotnost uživatele: 125 kg
Výrobek pro domácí použití
Záruka: 2 roky

LED DISPLEJ - díky tomuto displeji můžete sledovat a ovládat jednotlivé parametry vašeho tréninku. Unikátní zvukový systém vám pomůže držet krok a průběžně kontrolovat pokrok v tréninku.

Vlak déle, BEZ MIKINY! - užijte si pohodlí ventilátoru CoolAire ™. Je umístěn na hlavní konzole, blízko vašeho těla, takže při cvičení můžete cítit chlad. Díky tlačítkům pro rychlý přístup můžete upravit a upravit úrovně proudění vzduchu podle svých preferencí.

Jezděte po celém světě! - díky kompatibilitě tréninkových programů s bezdrátovou technologií iFit®Bluetooth® Smart (je vyžadována další aplikace) se můžete připojit, např.g. s Google Maps ™ a naplánujte si své cyklotrasy, kamkoli chcete, stoupání, strmé sjezdy nebo rychlé snadné - to vše máte na dosah ruky.

VLAK S VAŠÍ HUDBOU! Cvičení v rytmu vaší oblíbené hudby vám umožní cvičit ještě efektivněji. Audio Jack vám umožňuje poslouchat hudbu z externích zařízení (iPod, MP3) pomocí vestavěných reproduktorů na předním panelu.

PULSE MEASUREMENT Senzory zabudované do obou podpěrných tyčí se používají k měření pulzu. Je třeba si uvědomit, že měření pulzu pomocí senzorů umístěných ve výrobku poskytuje přibližné (přibližné) výsledky. Toto není lékařský výrobek.

Naposledy navštívené
Crazy BoardCrocsHANNAHInov-8New BalanceNikeRDXSalomonSkechersUnder Armouradidas ORIGINALSadidasAsicsMeteorMICOMizunoPuma
Zpracování dat
Schovat
CZ
cz
SK
sk