Training pants Ganador 2.0 Jr 02382-214 Morski\Lemon

Tréninkové kalhoty Ganador 2.0 Jr 02382-214 Morski\LemonVlastnosti:Moderní Ganador 2.Fotbalová tepláková souprava 0 je pokračováním ikonické série teplákových souprav Zina. Produkt kombinuje vysokou funkčnost se zajímavým designem, díky kterému bude moci váš tým trénovat na té nejvyšší úrovni.Teplákovou soupravu Ganado

Popis produktu Training pants Ganador 2.0 Jr 02382-214 Morski\Lemon

PodkategorieChlapci
PodkategorieDlouhé kalhoty
PodkategorieVolný styl
VýrobceGanador
KategorieOblečení
RodDěti
Sportfotbal
Typ produktuKalhoty, kraťasy
Barvamodrá
Materiálpolyester

Tréninkové kalhoty Ganador 2.0 Jr 02382-214 Morski\Lemon

Vlastnosti:

 • Moderní Ganador 2.Fotbalová tepláková souprava 0 je pokračováním ikonické série teplákových souprav Zina. Produkt kombinuje vysokou funkčnost se zajímavým designem, díky kterému bude moci váš tým trénovat na té nejvyšší úrovni.
 • Teplákovou soupravu Ganador v osvěžené verzi doporučujeme všem milovníkům fotbalu bez ohledu na pokročilost. Oblečení umožňuje zachovat volnost pohybu a funguje perfektně za každého počasí.
 • První verze teplákové soupravy Ganador získala uznání fotbalistů po celém Polsku. Moderní technologie a zajímavý vzhled teplákové soupravy si vysloužily mnoho pozitivních ohlasů. Tepláky Ganador jsou odolné proti deformaci, při cvičení dýchají a dobře odvádějí vlhkost.
 • V nové edici byly vylepšeny, aby hráčům poskytly ještě větší komfort při hře na hřišti. Ganador 2.0 je klasická tepláková souprava přizpůsobená požadavkům moderního fotbalu.
 • Profesionální slim fit tepláková souprava je pohodlná a relativně lehká. Chová se perfektně při všech typech her. Pozornost se vyplatí věnovat především lýtkovým nohám, které se u profesionálních fotbalových outfitů používají nejčastěji.
 • Díky odolné tkanině je tepláková souprava ideální pro hraní na jakémkoli povrchu, od tartanu po umělou trávu nebo trávník na stadionu. Materiál je navíc měkký na dotek a dokonale si poradí s odvodem vody. Díky své struktuře je vhodná pro hraní za slunečných dnů i v dešti. Tepláková souprava při nízkých teplotách zahřeje tělo, zabrání jeho prochladnutí. Za zmínku stojí, že je odolný a hráčům slouží mnoho let a nedeformuje se, na rozdíl od levnějších náhražek.
 • Gandor 2.0 teplákové soupravy jsou dostupné v různých barvách a vzorech. Díky tomu si ho může vybrat každý pro své potřeby - např.g. pro klubové barvy - a užijte si reprezentativní vzhled.
 • Moderní, efektní design vám umožní vyniknout na hřišti a vytvořit profesionální image.
 • Díky široké paletě barev lze teplákovou soupravu sladit s botami a dalšími fotbalovými doplňky. Každá varianta teplákových souprav má zajímavé barevné akcenty, díky kterým k sobě mikina a kalhoty skvěle padnou.
 • Produkt je skvělou nabídkou pro sportovní kluby a hráče.
 • Byl navržen tak, aby umožňoval pohodlné hraní na nejvyšší úrovni a jeho výrobě předcházela řada testů. Druhá verze teplákové soupravy Ganador je osvědčeným řešením, které bylo dále vylepšeno. Vyberte si styl oblečení podle svých vlastních preferencí a vytvořte si svou fotbalovou image.

Barva:

 • modrý
Naposledy navštívené
adidas ORIGINALSadidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk